Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Novinky
Medaile z Mostu, z nejsilněji obsazeného turnaje Grand Prix mládeže sezóny
Stříbro a dva bronzy
 
 GP v Mostě byl zatím nejsilněji obsazen. Martin Mikulka vybojoval 6,5 ze 7 v mladších žácích a na 2místě měl stejně jak vítěz se kterým remízoval. Franta Mrkvan získal bronz ve starších žácích, stejně jak Jan Toman v junuiorech. I další naši bojovali z 10členné výpravy vedené Richalem Slivou a Martinem Mikulkou
 
Soutěže družstev dospělých 
 Áčko se rozloučí po roce s ligou
 
Áčko ve 2.lize přes velkou snahu a dlouhý zápas padlo doma s Litoměřicemi a šance se dostat na 9. místo  z 12 týmů znamenající záchrany ligy, znanená dohnat nejen 6ti bodovou ztrátu za 2 kola na Duklu Praha (příští kolo v Praze), ale i hrozivý rozdíl ve skore. To snad jen, kdyby Dukla na domácí zápas v Praze netrefila.
 Tentokrát zabodoval hezkou partií Jarda Říha a  Petr Němec, remízovali Dušan Erban a Libor Chochol. Neuspěli: Dan Kotek, Pavel Chrz a dále Jakub Přibyl s Danem Balínem, kteří  odmítali pro tým remis za nepříznivého stavu.
 
Céčko v KPII. těsně prohrálo v Mostě s místním Béčkem 3,5:4,5, když hrálo jen v sedmi.  Vyhráli mladí: Dan Hong Werner, Jan Toman a Franta Mrkvan. Remízoval Michal Sliva. Prohrála Marie Bažantová, Milan Maščák a Marek Šíp.

Výsledky, tabulky, statistiky: 
2. liga Áčko , KPI., II., III. B, C, D, E  tým